Czy wiesz, że w naszej restauracji Rany Julek kupisz nie tylko wyśmienite sushi, ale także wyjątkowy ramen? Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w przygotowywaniu tego rozgrzewającego dania. Nasze rameny powstają na bazie autorskich przepisów. Wyjątkowy aromat i walory smakowe to ich znak rozpoznawczy! Dowiedz się więcej o naszej ofercie!

Zjedz ramen w Białymstoku w restauracji Rany Julek!

W naszym lokalu możesz skosztować wyjątkowego ramenu. Menu restauracji powstało jako odpowiedź na potrzeby różnych osób i dlatego proponujemy między innymi ramen: 

  • dziecięcy,
  • wegański na bazie bulionu grzybowo-warzywnego,
  • z dodatkiem parmezanu,
  • z dodatkiem pistacji,
  • lekki na bazie bulionu drobiowego,
  • pikantny.

Wyśmienity ramen w Białymstoku zjesz w naszej restauracji Rany Julek. Znajdziesz nas na u. Lipowej 14. Jesteśmy czynni do późnych godzin wieczornych, zapraszamy!

 

Pyszny ramen w Białymstoku znajdziesz w Rany Julek Sushi&Bar.

Ramen z dowozem w Białymstoku

Wiemy, że ochota na nasz aromatyczny ramen pojawia się w najmniej spodziewanych momentach – nawet wtedy, gdy odwiedzenie naszego lokalu nie jest możliwe. Właśnie dlatego oferujemy ramen z dowozem w Białymstoku. Wystarczy, że zadzwonisz do nas lub zamówisz posiłek za pośrednictwem naszej strony internetowej, a my przygotujemy dla Ciebie bulion i dostarczymy ciepły i gotowy do spożycia. Zamów tutaj ramen z dostawą do domu lub biura!

Postaw na jakość

W restauracji Rany Julek najważniejszą kwestią jest dla nas jakość przygotowywanych dań. Dlatego zatrudniamy najlepszych kucharzy, którzy są zaangażowani i nieustannie doszkalają swój warsztat. Chętnie komponują nowe propozycje do naszego menu, dzięki czemu znajdziesz u nas tak wiele rodzajów ramenu. Mieszkańcy Białegostoku mogą liczyć na szybką dostawę lub odwiedzić nas w restauracji.

FAQ

Czy ramen jest przygotowywany na świeżo?

Tak, ramen jest zawsze przygotowywany na świeżo. Nasze zupy i dodatki są robione codziennie z najwyższej jakości składników, aby zapewnić najlepszy smak i aromat.

Jakie rodzaje ramenu są dostępne w Rany Julek?

Oferujemy różnorodne rodzaje ramenu, w tym klasyczny, dla dzieci oraz wegetariański. Staramy się zaspokoić różnorodne gusta naszych klientów.

Czy oferujecie dostawę ramenu w Białymstoku?

Tak, oferujemy dostawę ramenu na terenie Białegostoku. Można zamówić poprzez naszą stronę internetową lub telefonicznie. Dbamy o to, aby ramen dotarł do Ciebie gorący i w najlepszej jakości.